• Пријем докумената ће се обављати од 12. до 24. јула 2021. године од 08 – 14 часова (радним данима и суботом) у просторијама Дома ученика или у дворишту Дома, уз примену свих препоручених мера заштите.
  • Фотографисање нових ученика за ученичке картице вршиће се у време трајања конкурса.
  • Молимо Вас да пажљиво прочитате текст Конкурса јер се у њему налазе потребне информације о роковима и потребној документацији. Све додатне информације можете добити на број 019/430-915.
  • Потребна документа:
    -Пријава на Конкурс,
    -
    Уверење о приходима по члану породице (јануар-март текуће године)
    -
    За ученике првог разреда: сведочанстава за V, VI, VII и VIII разред и уверење о обављеном завршном испиту (оверене фотокопије),
    -
    За ученике другог, трећег и четвртог разреда: сведочанство из претходног разреда (оверена фотокопија).
  • Наша препорука је да сву потребну документацију за конкурс шаљете поштом на адресу Дом ученика средњих школа Зајечар, Скопљанска бб,      19 000 Зајечар.
  • Прелиминарна ранг листа биће објављена 26.07.2021.године после 14 часова на сајту Дома и на улазу у Дом.
  • Сваки кандидат има право приговора на ранг листу у року од осам дана од дана њеног објављивања на огласној табли, односно на интернет адреси установе.
    Установа, односно комисија дужна је да о свим приговорима одлучи у року од осам дана од дана истека рока за истицање приговора, након чега објављује коначну ранг листу кандидата за смештај
  • Коначна ранг листа и Oдлука директора о праву на смештај биће објављене најкасније до 06.08.2021. године после 14 часова.
  • Обавештавамо кандидате који ће се пријављивати за упис у дом да се сходно препорукама за примену хигијенско епидемиолошких мера заштите од Covid 19 обавезно ношење заштитних маски и држање међусобне дистанце. Кандидати су у обавези да са собом понесу заштитну маску.
  • Молимо вас да у потпуности поступате у складу са добијеним упутствима.
  • Унапред вам се захваљујемо на одговорном понашању према сопственом здрављу, као и према здрављу запослених.

Добродошли!